2012-05-28, Spotkanie miłośników Dróg Jakubowych i pielgrzymów

Szerząc kult św. Jakuba Apostoła od marca 2012 r. odbywają się w naszej świątyni nabożeństwa przy relikwiach św. Jakuba. Modlitewne spotkania przy relikwiach na stałe wrastają w tradycje religijne naszej parafii. Na „Jakubowe nabożeństwa” i modlitwy przy relikwiach do naszego Kościoła przybywają pielgrzymi i czciciele św. Jakuba.. W I Spotkaniu Miłośników Dróg Jakubowych i pielgrzymów oprócz naszych parafian, które odbyło się 28 maja 2012 r. uczestniczyli specjalni goście.

2011-07-31, Uroczyste odsłonięcie Tablicy Via Regia

W niedzielę 31 lipca 2011 roku w naszej parafii przeżywaliśmy uroczystość odpustową. Razem z parafianami w obchodach odpustowych uczestniczyli przedstawiciele władz powiatowych i samorządowych oraz parlamentarzyści w osobach: starosta Będziński - Krzysztof Malczewski, wice starosta Będziński - Adam Lazar, poseł na sejm Waldemar Andzel, prezes Forum dla Zagłębia Dąbrowskiego – Dariusz Jurek, Przewodniczący Rady Gminy Bobrowniki Jerzy Chwała.

1 « [12] [13] [14] [15] » 15

Bóg kocha Ciebie także w Piątek, 3 Maja,