Krąg Biblijny

Uczyńmy Pismo Święte źródłem natchnienia dla nas samych.Uczyńmy je źródłem naszego wewnętrznego życia. Odkrywajmy w nim wciąż na nowo i coraz pełniej wspaniałą i niezgłębioną tajemnicę Boskiego "Jestem".

Jan Paweł II, Apel Jasnogórski, Częstochowa, 14 sierpnia 1991r.

Krąg Biblijny w parafii Sączów został założony przez księdza proboszcza Marka Sendala w 2011 roku. Początkowo spotkania odbywały się w co drugą środę miesiąca. Obecnie grupa spotyka się w pierwszy i trzeci poniedziałek miesiąca po wieczornej mszy św.

Krąg Biblijny to nasze spotkanie ze Słowem Bożym, które jest pierwszym źródłem duchowości chrześcijańskiej i umocnieniem więzi człowieka z Bogiem. Czytamy wybrane fragmenty Pisma Świętego, a potem dzielimy się naszymi przemyśleniami. Nie musisz być znawcą Biblii. Przyjdź, posłuchaj, co Duch Święty mówi do każdego z nas przez słowa Pisma Świętego.

Ważne strony o tematyce biblijnej:
www.biblista.pl
www.biblia.wiara.pl
www.biblia.deon.pl

Wydrukuj tekst...

Bóg kocha Ciebie także w Sobotę, 20 Kwietnia,

Agnieszka, Amalia, Czesław, Czech, Czechasz, Czechoń, Florencjusz, Florenty, Nawoj, Sulpicjusz, Szymon, Teodor