2024.04.28 - OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE - V NIEDZIELA WIELKANOCNA

1. Jak z pewnością już wiemy z mediów. W uroczystość św. Wojciecha, biskupa i męczennika został ogłoszony przez Nuncjaturę Apostolską nowy Ordynariusz naszej Diecezji, którym jest ks. bp Artur Ważny. Polecajmy Go w naszych modlitwach.
  2. Dziękujemy rodzinom z ul. Pocztowej, że zadbały o czystość i piękno naszej świątyni oraz ofiarę 180 zł na potrzeby Parafii.
  3. Pragnę również bardzo serdecznie podziękować Rodzicom dzieci I komunijnych za wykoszenie trawy wokół naszego kościoła.
  4. W środę rozpoczynamy maryjny miesiąc – maj. Zapraszam na nabożeństwa majowe w dni powszednie o godz. 18.00, a w niedziele i święta o godz. 16.00.
  5. Przypomnę, że kancelaria Parafialna jest czynna od 1 maja do 30 września od godz. 16.45 do 17.30, a we wtorki od 9.30 do 10.00.
  6. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca.
  7. W piątek 3 maja. obchodzimy uroczystość NMP Królowej Polski – głównej Patronki naszej Ojczyzny oraz 233. rocznicę uchwalenia Konstytucji 3 Maja. Pamiętajmy o modlitwie w intencji naszej Ojczyzny. Z racji na przypadającą uroczystość, nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.
  8. Jest najnowszy numer gazety „Dobre Nowiny”.

Bóg kocha Ciebie także w Niedzielę, 19 Maja,

Augustyn, Celestyn, Iwo, Mikołaj, Pękosław, Piotr, Potencjana