2024.04.14 - OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE - III NIEDZIELA WIELKANOCNA

1. Dziękujemy rodzinom z ul. Pocztowej, że zadbały o czystość i piękno naszego kościoła oraz ofiarę 160 zł na potrzeby Parafii.
  2. Dziś rozpoczyna się Tydzień Biblijny. Zachęcam do osobistej lektury Pisma Świętego.
  3. Przewodniczący Konferencji Episkopatu Polski Ks. Abp Tadeusz Wojda zwrócił się z Apelem o modlitwę w intencji ochrony życia osób nienarodzonych.
  4. OSP Sączów zaprasza w sobotę 20 kwietnia o godz. 10.00 na akcję sprzątania świata w naszym sołectwie. Organizatorzy zapewniają worki i rękawiczki. Zbiórka pod OSP.

Bóg kocha Ciebie także w Wtorek, 7 Maja,

Benedykt, Bogumir, Domicela, Flawia, Florian, Gizela, Gustawa, Ludmiła, Ludomiła, Sawa, Wincenta