2023.04.07 - OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – NIEDZIELA MIŁOSIERDZIA BOŻEGO

1. Przed kościołem są zbierane ofiary na hospicjum onkologiczne w Będzinie. Bóg zapłać ofiarodawcom
  2. Dzisiaj o godzinie 15.00 zapraszam do kościoła na godzinę Miłosierdzia. Za udział w tym nabożeństwie można zyskać odpust zupełny.
  3. Rozpoczyna się 71. Tydzień Miłosierdzia. Modlitwą i darem materialnym wspieramy potrzebujących. Dlatego ofiary z dzisiejszej niedzieli są przeznaczone na dzieła Caritas w naszej diecezji.
  4. Jutro będziemy obchodzić uroczystość Zwiastowania Pańskiego, przeniesioną z 25 marca, ze względu na uroczysty obchód Wielkiego Tygodnia i oktawy wielkanocnej. Jest to Dzień Świętości Życia.
  5. Proszę o posprzątanie kościoła przez mieszkańców z ul.Pocztowej.

Bóg kocha Ciebie także w Wtorek, 7 Maja,

Benedykt, Bogumir, Domicela, Flawia, Florian, Gizela, Gustawa, Ludmiła, Ludomiła, Sawa, Wincenta