2024.04.01 - OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE - PONIEDZIAŁEK W OKTAWIE WIELKANOCY

1. Pragnę serdecznie podziękować za dekorację ołtarzy: Ciemnicy i Grobu Pańskiego. Dziękuję wszystkim zaangażowanym Osobom, którzy poświeciły swój czas dla przygotowania kościoła do Świąt Zmartwychwstania Pańskiego.
  2. Dziękujemy rodzinom z ul. Pocztowej, które zadbały o porządek i czystość naszego kościoła.
  3. Taca z dnia dzisiejszego przeznaczona jest na uczelnie katolickie.
  4. W piątek, ze względu na uroczyste obchody Oktawy Wielkanocy, nie obowiązuje post.
  5. Najbliższa niedziela będzie Niedzielą Miłosierdzia Bożego. O godzinie 15.00 zapraszam do kościoła na godzinę Miłosierdzia.
  6. W niedzielę 7 kwietnia odbędzie się w naszej Parafii coroczny happening żonkilowy na rzecz Hospicjum onkologicznego Fundacji Pro Salute w Będzinie. W tym dniu dzieci z naszych zespołów wokalnych Wianki i Małe Sączowianki kwestować będą po Mszach Świętych na specjalistyczny sprzęt medyczny dla podopiecznych w zaawansowanym stanie choroby nowotworowej będących pod opieką hospicjum. Zachęcamy do włączenia się w akcję „Dla ciebie żonkil dla chorego nadzieja”.
  7. Na naszej stronie internetowej możemy zobaczyć relację fotograficzną z pielgrzymki Miłośników Dróg Św. Jakuba oraz Mszy św. w Niedzielę Palmową,

Bóg kocha Ciebie także w Wtorek, 7 Maja,

Benedykt, Bogumir, Domicela, Flawia, Florian, Gizela, Gustawa, Ludmiła, Ludomiła, Sawa, Wincenta