2024.03.10 - OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE - IV NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

1. Dziękujemy rodzinom z ul. Pocztowej, że zadbały o czystość i piękno naszej świątyni oraz ofiarę 200 zł na potrzeby Parafii.
  2. Parafialny dzień możliwości skorzystania z Sakramentu Pokuty i Pojednania przed Świętami Wielkanocnymi będzie we wtorek 19 marca rano od godziny 8.30, a popołudniu od godz. 16.00.
  3. Do osób Starszych i Chorych udam się w piątek przed Niedzielą Palmową (22 marca) od godz. 900. Proszę o zgłaszanie chętnych.
  4. Zapraszam na nabożeństwa Drogi Krzyżowej w każdy piątek o godz. 17.00 i Gorzkich Żali w niedzielę o godz. 16.00. Za udział w tych nabożeństwach można uzyskać odpust zupełny.
  5. W zakrystii można nabyć czekoladowe baranki do koszyczka wielkanocnego w cenie 10 zł oraz paschaliki w cenie 9 zł w ramach pomocy ubogim naszego Sosnowieckiego Caritas.
  6. Na naszej stronie internetowej i w gablocie przed kościołem znajduje się regulamin konkursu „Sączowskie Palmy Wielkanocne”. Zapraszam do udziału.

Bóg kocha Ciebie także w Niedzielę, 19 Maja,

Augustyn, Celestyn, Iwo, Mikołaj, Pękosław, Piotr, Potencjana