2024.03.03 - OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE - III NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

1. We wtorek imieniny obchodzi ks. Abp Adrian Galbas – Administrator Apostolski sede vacante Diecezji Sosnowieckiej. Pamiętajmy o modlitwie w intencji Solenizanta.
  2. Parafialny dzień możliwości skorzystania z Sakramentu Pokuty i Pojednania przed Świętami Wielkanocnymi będzie we wtorek 19 marca rano od godziny 8.30 , a popołudniu od godz. 16.00.
  3. Do osób Starszych i Chorych udam się w piątek przed Niedzielą Palmową (22 marca) od godz. 9.00. Proszę o zgłaszanie chętnych.
  4. Zapraszam na nabożeństwa Drogi Krzyżowej w każdy piątek o godz. 17.00 i Gorzkich Żali w niedzielę o godz. 16.00. Za udział w tych nabożeństwach można uzyskać odpust zupełny.
  5. W zakrystii można nabyć czekoladowe baranki do koszyczka wielkanocnego w cenie 10 zł oraz paschaliki w cenie 9 zł w ramach pomocy ubogim naszego Sosnowieckiego Caritas.
  6. Proszę o posprzątanie naszego kościoła przez mieszkańców z ul. Pocztowej.
  7. Dyrektor Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Sączowie ogłasza rekrutację dzieci do Przedszkola Publicznego w Sączowie na rok szkolny 2024/2025. Wnioski z kompletem dokumentów można składać w sekretariacie szkoły w terminie od 26 lutego do 22 marca 2024r. Jako dodatkowa oferta edukacyjna dla dzieci 2,5 i 3 letnich realizowany będzie w przedszkolu w nowym roku szkolnym projekt „Jestem przedszkolakiem” mający na celu aklimatyzację dzieci 2,5 letnich w środowisku przedszkolnym. 7 marca 2024 tj. w czwartek odbędzie się w naszym przedszkolu dzień otwarty dla dzieci 2,5 i 3 letnich oraz ich rodziców. Zapraszamy przyszłych najmłodszych przedszkolaków od godziny 8.00 na wspólne śniadanie, zabawy integracyjne przy muzyce i rekreację w przedszkolnym ogrodzie sensorycznym. Szczegóły na plakacie informacyjnym w gablocie. Zainteresowanych rodziców prosimy o kontakt telefoniczny z sekretariatem szkoły pod numerem (32) 287 85 53.

Bóg kocha Ciebie także w Niedzielę, 19 Maja,

Augustyn, Celestyn, Iwo, Mikołaj, Pękosław, Piotr, Potencjana