2023.12.17 - OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE - III NIEDZIELA ADWENTU

1. Dzisiaj III niedziela adwentu zwana niedzielą Gaudete. Źródłem radości jest Pan obecny wśród nas, a także zbliżające się święta Narodzenia Pańskiego.
  2. To już ostatni tydzień naszych tegorocznych Rorat. Serdecznie zapraszam.
  3. Opłatki na stół wigilijny, które są symbolem więzi i życzliwości rodzinnej oraz parafialnej, można odebrać w zakrystii lub kancelarii.
  4. Są do nabycia świece na stół wigilijny z których dochód przeznaczony jest na pomoc ubogim. Są one w cenie 9 zł.
  5. Można nabyć również kalendarze na nowy rok w cenie 5 zł.
  6. W gablocie i na naszej stronie internetowej znajduje się plan wizyty duszpasterskiej kolędy.
  7. W środę od godz. 9.00 będziemy przygotowywać tegoroczną szopkę bożonarodzeniowa. Zapraszam chętnych do pomocy.
  8. W sobotę (23.12.2023) będzie możliwość skorzystania z Sakramentu Pokuty i Pojednania przed Świętami Bożego Narodzenia rano od godz. 8.30, a popołudniu od godz. 16.00.
  9. Również w sobotę (23.12.2023) będę odwiedzał starszych i chorych od godz. 10.30. Proszę o zgłaszanie chętnych.
  10. W przyszłą niedzielę będziemy obchodzić Wigilię Bożego Narodzenia.
  11. Proszę o posprzątanie naszego kościoła przez mieszkańców ul. Sienkiewicza.

Bóg kocha Ciebie także w Niedzielę, 19 Maja,

Augustyn, Celestyn, Iwo, Mikołaj, Pękosław, Piotr, Potencjana