Dodano: 2010-04-25, Imieniny Księdza Marka

25 kwietnia, w drugi dzień Świąt Wielkanocnych przypadło wspomnienie św. Marka Ewangelisty a jednocześnie dzień imienin naszego proboszcza ks. Marka Sendala.

Parafianie bardzo licznie zgromadzili się na uroczystej sumie, która odprawiana była w intencji naszego proboszcza z prośbą o błogosławieństwo w dniu Jego imienin. Liczne delegacje parafian pośpieszyły z życzeniami imieninowymi dla naszego proboszcza. Wszyscy przekazywali naszemu duszpasterzowi serdeczne życzenia.

Drogi księże proboszczu,

z okazji imienin życzenia wszelkich łask Bożych, opieki Matki Bożej Łaskawej Sączowskiej, siły i wytrwałości w posłudze kapłańskiej, życzliwości ludzkiej i spokoju, wszystkiego co najlepsze i najpiękniejsze, zdrowia i wszelkiego szczęścia a przede wszystkim Światła tak Silnego i Jasnego, które przynosi błogosławieństwo samą swoją obecnością składają wdzięczni parafianie.

Niech Bóg Jedyny prowadzi prostą drogą.

Bóg kocha Ciebie także w Sobotę, 4 Maja,

Florian, Grzegorz, January, Michał, Monika, Paulin, Strzeżywoj