Panu dzięki oddawajmy - 6 Sączowski Orszak Trzech Króli 2021 - multiprezentacja

Ze względu na panującą pandemię Covid-19 Orszak Trzech Króli organizowany od lat w naszej Parafii w Uroczystość Objawienia Pańskiego w roku 2021 zmienia swoją formę. W tym roku nie odbędzie się radosny orszakowy przemarsz ulicami Sączowa. W naszej Parafii podtrzymujemy jednak tradycję orszakowego kolędowania.

Zapraszamy do wspólnego kolędowania i zapoznania się
z prezentacją multimedialną „Orszak kolęd 2021”.
(autorkami prezentacji są p.Barbara Zarodkiewicz - Czapla i p.Ilona Kocot)

Zachęcamy wszystkich do uczestnictwa w świętowaniu tego wydarzenie w innej formie. Hasłem tegorocznego Orszaku są słowa z jednej z Pieśni Jana Kochanowskiego „Panu dzięki oddawajmy". Słowa hasła przypominają, że Bogu należy się wdzięczność za wszystko, co od Niego otrzymujemy: życie, wiarę, rodzinę, Ojczyznę, a także za trudności, z którymi przychodzi nam się zmierzyć.

UWAGA:
Aby obejrzeć prezentację w trybie "Pełny ekran" oraz sprawnie poruszać się po slajdach należy korzystać z aktywnych przycisków nawigacyjnych (patrz: poniższa instrukcja)

Bóg kocha Ciebie także w Niedzielę, 19 Maja,

Augustyn, Celestyn, Iwo, Mikołaj, Pękosław, Piotr, Potencjana