Życzenia urodzinowe - Czcigodny Księże Dziekanie i Proboszczu!

„Zostałem stworzony,
aby dokonać dzieła,
do którego nikt inny nie został stworzony.
Mam swoje miejsce w Bożych zamiarach:
miejsce przygotowane specjalnie dla mnie.”

John Henry Newman

Czcigodny Księże Dziekanie i Proboszczu.

Z okazji urodzin pragniemy złożyć Księdzu jak najserdeczniejsze życzenia. Należą do tego oczywiście życzenia zdrowia, szczęścia oraz dalszych sukcesów.

Ale najbardziej życzymy Księdzu błogosławieństwa Bożego, które jest początkiem wszystkiego i bez którego człowiek nic nie może uczynić.

Życzymy także tej błogosławionej świadomości, że wykonuje Ksiądz to jedyne i szczególne zadanie, które Bóg wyznaczył tylko dla Księdza i które jest tak potrzebne dla całej naszej wspólnoty parafialnej.

Niech Najświętsza Maryja Panna otacza Księdza Matczyną miłością i opieką a patron parafii św. Jakub wyprasza u Boga wszelkie łaski i siły potrzebne w prowadzeniu naszej parafii i głoszenia Słowa Bożego.

Zespół Redakcyjny

Bóg kocha Ciebie także w Niedzielę, 5 Maja,