Stan epidemii koronawirusa w Polsce - ważna informacja!

W związku z nowym rozporządzeniem Rady Ministrów, wg którego w miejscach kultu religijnego będzie mogła przebywać jednocześnie jedna osoba na 10 m2 powierzchni, pragniemy poinformować, że powierzchnia użytkowa naszego kościoła wynosi 360 m 2 i w związku z tym podczas wszelkich obrzędów sprawowanych wewnątrz naszego kościoła (msza święta, nabożeństwa, spowiedź święta i inne sakramenty) może przebywać jednorazowo maksymalnie do 36 osób.

Od 16 kwietnia b.r., osoby przebywające w kościołach i kaplicach, mają obowiązek zakrywania ust i nosa za pomocą części odzieży, przyłbicy, maski albo maseczki.

Bóg kocha Ciebie także w Poniedziałek, 6 Maja,

Benedykta, Benita, Dytrych, Gościwit, Jan, Judyta, Jurand