2018-05-13, Nabożeństwo Fatimskie w 101 rocznicę Objawień Maryi w Fatimie

13 maja 2018 r. mija sto jeden lat od momentu kiedy w portugalskiej miejscowości Fatima Maryja po raz pierwszy ukazała się trojgu małym dzieciom. Matka Boża ukazywała się pastuszkom od 13 maja do października 1917 roku. W sumie miało miejsce sześć objawień, których doznały dzieci.

2017-10-21, KATECHEZA FATIMSKA 9

Sześć spotkań z Matką Bożą w Fatimie, zakończyło się jednym z największych cudów, jakie odnotowała historia. Taniec słońca, był najbardziej spektakularną manifestacją mocy Bożej w całych dziejach Kościoła.

2017-10-13, VI Nabożeństwo Fatimskie w parafii św. Jakuba Ap. w Sączowie

Dokładnie w 100 rocznicę ostatniego Objawienia w Fatimie, 13 października 2017 r. zakończyły się tegoroczne parafialne spotkania modlitewne ku czci Matki Bożej z Fatimy. O godz. 20.00 odbyła się po Msza Św. w intencji m. in. Koła Żywego Różańca działającego przy sączowskiej parafii. Po Mszy Św. wierni wyruszyli na procesję wokół kościoła z figurą Matki Bożej Fatimskiej, podczas której odmawiano różaniec. Mszę Św. i nabożeństwo fatimskie prowadził ks. Tomasz Kryczko w asyście proboszcza parafii ks. Marka Sendala.

2017-09-23, KOMUNIKAT SEKRETARIATU KONFERENCJI EPISKOPATU POLSKI W SPRAWIE INICJATYWY RÓŻANIEC DO GRANIC

Dobiega końca jubileuszowy rok objawień w Fatimie. Sto lat temu Maryja przekazała trojgu portugalskich dzieci orędzie ocalenia: nawracajcie się, wynagradzajcie za grzechy przeciw mojemu niepokalanemu sercu i odmawiajcie różaniec. Szczególną sposobnością do realizowania tego wezwania jest ogólnopolska inicjatywa Różaniec do granic. Jej celem jest podjęcie ogólnopolskiej modlitwy różańcowej przez osoby zebrane wzdłuż granic naszego kraju, w intencji Polski i całego świata.

2017-09-19, KATECHEZA FATIMSKA 9

W związku z przeżywaną w tym roku setną rocznicą objawień Matki Bożej w Fatimie co miesiąc na stronie publikujemy kolejną część cyklu Katechez Fatimskich. Autorem rozważań jest ks. Mariusz Dydak. O mój Jezu…zachowaj nas od ognia piekielnego, zaprowadź wszystkie dusze do nieba" - słowa z modlitwy różańcowej są mottem wrześniowego rozważania.

2017-09-13, V Nabożeństwo Fatimskie w parafii św. Jakuba Ap. w Sączowie

13 września 2017 r. parafianie parafii św. Jakuba w Sączowie i goście spotkali się na V nabożeństwie ku czci Matki Bożej z Fatimy.

1 « [1] [2] [3] [4] » 4

Bóg kocha Ciebie także w Czwartek, 9 Maja,