2024.01.28 - OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE - IV NIEDZIELA ZWYKŁA

1. Bardzo serdecznie dziękuję wszystkim, którzy mnie przyjęli z wizytą duszpasterską - kolędą. Dziękuję za wszystkie spotkania, rozmowy, przejawy zainteresowania naszym jubileuszem 800-lecia naszej Parafii, za ofiary.
  2. Jeśli ktoś został niezastany w domu lub pominięty można umówić się na wizytę kolędową telefonicznie. Numer telefonu parafialnego: 607 878 720.
  3. Jest najnowszy numer gazety katolickiej „Dobre Nowiny”.
  4. W czwartek o godz. 9.00 będziemy już rozbierali stajenkę betlejemską, dlatego zapraszam chętnych do pomocy.
  5. W piątek święto Ofiarowania Pańskiego. Jest to również Dzień Życia Konsekrowanego. Szczególną modlitwą otoczmy osoby żyjące w zakonach. W czasie mszy św. błogosławieństwo świec (proszę o ich odpowiednie zabezpieczenie). Ofiary zbierane w tym dniu są przeznaczone na wsparcie żeńskich zakonów klauzurowych.
  6. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca.
  7. Proszę o posprzątanie naszego kościoła przez mieszkańców ul. Sienkiewicza.

Bóg kocha Ciebie także w Niedzielę, 19 Maja,

Augustyn, Celestyn, Iwo, Mikołaj, Pękosław, Piotr, Potencjana