2023.12.24 - OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE - IV NIEDZIELA ADWENTU

1. Dzisiaj Wigilia Uroczystości Bożego Narodzenia. W naszym kościele tradycyjnie Pasterka o godz. 24.00.
  2. Bardzo jestem wdzięczny naszym Panom z Celin, Myszkowic i Sączowa za przygotowanie tegorocznej szopki betlejemskiej. Czynię to na ręce Pani Kamili i Marysi, która udekorowały i przygotowały w nasz kościół. Ofiarodawcom dziękuję za piękne choinki.
  3. Dziękuje rodzinom z ul. Sienkiewicza, że zadbało o czystość i piękno naszej świątyni.
  4. Są jeszcze małe świece na stół wigilijny, jako wsparcie osób ubogich.
  5. W przyszłą niedzielę Święto Świętej Rodziny. Zapraszam małżeństwa naszej Parafii na Mszę św. o godz. 12.00 w czasie której odnowimy przyrzeczenia małżeńskie i oddamy rodziny Matce Bożej.

Bóg kocha Ciebie także w Niedzielę, 19 Maja,

Augustyn, Celestyn, Iwo, Mikołaj, Pękosław, Piotr, Potencjana