Chrystus zmartwychwstał! Prawdziwie zmartwychwstał!

Kiedy w Wielką Niedzielę ranek ścierał się z nocą, nad Sączowem rozległ się donośny ryk strażackiej syreny. To nasi strażacy ochotnicy zadbali o to, żeby nikt nie spóźnił się na ważne parafialne wydarzenie związane z obchodami pamiątki Zmartwychwstania Pańskiego. O godzinie 6.00 rozpoczęła się w parafialnym kościele uroczysta msza rezurekcyjna, która rozpoczęła się od procesji wokół kościoła z figurą Zmartwychwstałego i Najświętszym Sakramentem. Mszy przewodniczył proboszcz parafii ks. Marek Sendal. W parafialnych uroczystościach licznie uczestniczyli wierni i goście. Rangę uroczystości podkreślał udział członków organizacji działających w parafii: strażaków ochotników, członkiń Kół Gospodyń Wiejskich i Koła Różańcowego.

Niech radość Zmartwychwstania trwa w nas i nie przemija...

Bóg kocha Ciebie także w Sobotę, 4 Maja,

Florian, Grzegorz, January, Michał, Monika, Paulin, Strzeżywoj