Boże Ciało 2011

Święto ku czci Najświętszej Eucharystii w naszej parafii było obchodzone bardzo uroczyście. Ulicami Sączowa przeszła procesja Bożego Ciała zatrzymując się przy czterech ołtarzach. Trasa tegorocznej procesji wiodła ulicami Szkolną i Pocztową.
Procesję prowadził proboszcz parafii ks. Marek.
W procesji uczestniczyły rzesze wiernych, Koła Gospodyń Wiejskich z parafii, Jednostki Ochotniczych Straży Pożarnych, dzieci komunijne i asysta kościelna.
Na trasie procesji zbudowane były przez mieszkańców Sączowa piękne ołtarze.

I Ołtarz – przy Aptece na ulicy Pocztowej

Budowniczowie ołtarza: Stanisława Zapała, Marlena Kłys, Ewa i Zygmunt Gruszka, Krystyna Latosińska.

II Ołtarz – przy Starym Cmentarzu na ulicy Pocztowej

Budowniczowie ołtarza: Alicja Nabrdalik – Kocot, Bożena i Daniela Dyszy, Aurelia i Cecylia Nabrdalik, Zenobia i Aldona Nabrdalik, Krystyna i Urszula Nabrdalik, Wiesław Błoński, Stanisława Kałuża, Edyta Urbańczyk.

III Ołtarz – przy posesji państwa Edwarda i Henryki Kocotów na ulicy Pocztowej

Budowniczowie ołtarza: Państwo Edward i Henryka Kocot, państwo Ewa i Jerzy Pięta, Edyta i Krystyna Duda, Wiesława Cichoń, Zdzisława Podgórska, Eugenia Trzęsimiech, Danuta i Lesława Garczarczyk

IV ołtarz przy posesji Barbary i Bronisława Czaplów przy ulicy Szkolnej

Budowniczowie ołtarza: państwo Barbara i Bronisław Czapla, Joanna Frączek. Kwiaty do ołtarza ofiarowali: rodzina Kaim, Twardokęs i Henryka Kaliszka – Frączek.

Bóg kocha Ciebie także w Czwartek, 9 Maja,

Beatus, Bożydar, Grzegorz, Job, Karolina, Mikołaj