2010-09-18, Jubileusz KGW w Sączowie

18 września 2010 roku odbył się piękny Jubileusz działalności Koła Gospodyń Wiejskich w Sączowie. Wspólnie z sączowskimi gospodyniami swoje Jubileusze działalności obchodzili:Zespół Śpiewaczy „Sączowianki” - Jubileusz 40-lecia istnienia, Kapela „Od Sączowa” Jubileusz 10-lecie istnienia.

2010-06-03, Uroczystość Bożego Ciała 2010

3 czerwca 2010 roku przypadło święto zwane Uroczystością Najświętszego Ciała i Krwi Pańskiej, które w naszej parafii miało w tym roku bardzo uroczystą oprawę. Po raz pierwszy procesję Bożego Ciała prowadził nowy proboszcz naszej parafii ks. Marek Sendal.

2010-04-25, Imieniny Księdza Marka

25 kwietnia, w drugi dzień Świąt Wielkanocnych przypadło wspomnienie św. Marka Ewangelisty a jednocześnie dzień imienin naszego proboszcza ks. Marka Sendala.

2009-10-10, Jubileusz Koła Łowieckiego

W dniu 10 października 2009 roku Koło Łowieckie "Jeleń" z Będzina świętowało Jubileusz 60-lecia swego istnienia. Uroczystości jubileuszowe rozpoczęły się Mszą św. dziękczynną w intencji myśliwych należących do koła w kościele św. Jakuba w Sączowie.

2009-07-19, Powitanie nowego proboszcza

W niedzielę 19 lipca 2009 roku podczas Mszy św. o godz. 12.00 odbyło się oficjalne powitanie ks. Marka Sendala, który dekretem Biskupa Sosnowieckiego Grzegorza Kaszaka z dniem 22 czerwca mianowany został nowym proboszczem parafii św. Jakuba Apostoła w Sączowie. Wprowadzenia nowego Proboszcza dokonał dziekan sączowski ks. kanonik Włodzimierz Torbus. Dziekan w obecności parafian i zaproszonych na uroczystość instalacji nowego proboszcza gości odczytał dekret nominacyjny.

1 « [1] » 1

Bóg kocha Ciebie także w Wtorek, 23 Kwietnia,