2021-01-01, Świąteczny koncert zespołu Wianki - relacja WIDEO

Serdecznie zapraszamy do obejrzenia występu zespołu Wianki,
który uświetnił Pasterkę w kościele parafialnym w Sączowie
w dniu 24 grudnia 2020.

Koncert przygotowały Panie: Ilona Kocot i Jadwiga Skubis.

2020-12-31, Życzenia urodzinowe - Czcigodny Księże Dziekanie i Proboszczu!

„Zostałem stworzony, aby dokonać dzieła,
do którego nikt inny nie został stworzony.
Mam swoje miejsce w Bożych zamiarach:
miejsce przygotowane specjalnie dla mnie.”
John Henry Newman

2020-12-31, Szczęśliwego i Błogosławionego Nowego Roku 2021

Drodzy Parafianie i Goście!
W Nowym Roku niech Bóg błogosławi Waszym rodzinom,
niech spokojnie prowadzi przez życie,
niech pozwoli pokonywać trudności,
niech napełnia POKOJEM i obdarza zdrowiem...

2020-12-28, Ewangelia z pomysłem - seria dla dzieci na Youtube

Jak zaciekawić dzieci Słowem Bożym? „Ewangelia z pomysłem” to nowa seria dla najmłodszych, która startuje już 26 listopada na YouTube. Kolejne odcinki publikowane będą w każdy czwartek.
Prowadzącymi będą: Paulina Szostak – Machnica oraz ks. Mateusz Wójcik, katecheta i wikariusz Uniwersyteckiej Kolegiaty św. Anny w Krakowie. Każdy odcinek „Ewangelii z pomysłem” będzie składał się z czterech części: Słowa Bożego, rozważania prowadzonego przez ks. Marcina, warsztatów, prowadzonych przez panią Paulinę oraz szczególnego zadania.

1 « [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] » 106

2024-03-24, Pielgrzymka piesza z Rogoźnika do Sączowa w Niedzielę Palmową

W Niedzielę Palmową w dniu 24 marca 2024 odbyła się pielgrzymka piesza z Rogożnika do Sączowa zorganizowana przez Górbośląski Klub Przyjaciół Camino. Kilkudziesięciu pielgrzymów z całej Polski wzięło udział w mszy swiętej w Uroczystość Męki Pańskiej w Parafi św. Jakuba w Sączowie. Zapraszamy do zapoznania się z relacją fotograficzną z tego wydarzenia.

2023-11-18, VI Festiwal Na Pielgrzymich szlakach

Po 5 latach przerwy postanowiono reaktywować piekarski Festiwal "Na Pielgrzymich szlakach". Pierwsza edycja była połączona z otwarciem Drogi św. Jakuba na Śląsku w 2013 roku. Tegoroczna VI edycja Festiwalu rozpocznie się o godzinie 15:00 potrwa do godziny 19:00, a zaproszeni goście podzielą się swoimi doświadczeniami i przeżyciami z pielgrzymowania po różnych szlakach pątniczych w całej Europie.

1 « [1] [2] [3] [4] » 43

Bóg kocha Ciebie także w Środę, 24 Kwietnia,

Aleksander, Aleksy, Egbert, Erwin, Erwina, Fidelis, Grzegorz, Horacy, Horacjusz, Zbroimir