Koncert Orkiestry Dętej Ochotniczej Straży Pożarnej Tąpkowice

Już po raz trzeci sączowscy parafianie, miłośnicy i sympatycy muzyki w wykonaniu orkiestry dętej mieli okazję do obcowania z takim rodzajem muzyki na żywo. W naszym kościele parafialnym odbył się Koncert w wykonaniu Orkiestry Dętej Straży Pożarnej Tąpkowice.

Tegoroczny Koncert Orkiestry Dętej z Tąpkowic odbył się w niedzielę 28 grudnia 2014 r. po Mszy św. o godz. 9.00. Orkiestra wystąpiła pod kierunkiem kapelmistrza pana Grzegorza Zawodniaka. W repertuarze Koncertu znalazły się kolędy i pastorałki oraz utwory muzyki popularnej i rozrywkowej Wszystkie utwory prezentowane na Koncercie posiadały unikatową aranżację i ukazywały niepowtarzalne brzmienie orkiestry dętej. Koncert odbywał się pod hasłem „Niech brzmi świat w wesołości”. Zgodnie z hasłem, Koncert dostarczył zebranym melomanom wiele wzruszeń, a przede wszystkim radości i wesołości. Koncert Orkiestry nie tylko ubogacił obchody Świąt Bożego Narodzenia w naszej parafii, ale przede wszystkim wzmocnił religijne przeżycie pamiątki narodzin Jezusa Chrystusa w sercach parafian, gości i uczestników muzycznego wydarzenia w naszym kościele. Uczestnicy Koncertu nagrodzili muzyków gromkimi brawami.

Na ręce dyrygenta i kapelmistrza Orkiestry pana Grzegorza Zawodniaka
składamy wszystkim członkom Orkiestry Dętej OSP Tąpkowice
wielkie podziękowania i wyrazy ogromnego szacunku i podziwu
za zaangażowanie, pracę i poświęcenie w rozwijanie tradycji i krzewienie kultury.

Bóg kocha Ciebie także w Czwartek, 25 Kwietnia,

Jarosław, Marek, Wasyl