Pielgrzymka do Sanktuarium Matki Bożej Wspomożenia Wiernych

do Sanktuarium Matki Bożej
Wspomożenia Wiernych
w Przyłękowie k/Żywca

11. PAŹDZIERNIKA 2014 r. (sobota)

PROGRAM WYJAZDU

• 08.00 - 10.30 Przejazd autokarem z Sączowa do Przyłękowa (zbiórka przy kościele godz. 7.45), podejście do Sanktuarium (dla osób słabszych podwiezienie)
  • 10.30 - 11.15 Droga Krzyżowa na podejściu do Sanktuarium prowadzona przez pielgrzymów
  • 11.30 - 13.00 Msza święta odprawiana w Sanktuarium (lub przy ołtarzu polowym przed Sanktuarium), w trakcie której kustosz Sanktuarium ks. Leszek Leś opowie o historii miejsca kultu maryjnego, natomiast Mszę Św. ubogaci swą muzyką i śpiewem zespół muzyczny „Zwiastuni z Gór”, Po Mszy Św. koncert muzyki religijnej zespołu „Zwiastuni z Gór” (po koncercie będzie możliwość nabycia płyt zespołu)
  • 13.00 - 14.00 Słodki poczęstunek, kawą, herbatą i ciastem
  • 14.00 - 15.00 Modlitwa różańcowa przed figurą Matki Bożej Wspomożenia Wiernych - prowadzą pielgrzymi oraz modlitwy własne
  • 15.30 - 17.00 Wspólne ognisko, poczęstunek pieczoną kiełbaską przy beskidzkiej muzyce regionalnej
  • 17.00 - 19.30 Przejazd powrotny autokarem do Sączowa

Przy Sanktuarium można zaczerpnąć wody z cudownego źródełka.
W tym celu można zabrać własne butelki

Koszt wyjazdu wynosi:
40 zł od osoby i zawiera: podróż autokarem, słodki poczęstunek ciastem kawą, herbatą oraz kiełbaskę do ogniska.

Zapisy w zakrystii lub kancelarii parafialnej

Bóg kocha Ciebie także w Środę, 24 Kwietnia,

Aleksander, Aleksy, Egbert, Erwin, Erwina, Fidelis, Grzegorz, Horacy, Horacjusz, Zbroimir